شورت آمورشی چیست؟

شورت آموزشی یک وسیله کاربردی برای انتقال بچه از پوشک بچه به لباس زیر است. جنس شورت ها ی آموزشی شبیه به پارچه ای است که در لباس زیر استفاده می شود تا کودک به پوشیدن لباس زیر عادت کند.

 

با شروع دوره کنار گذاشتن پوشک، کودک هنوز عادت به نگه داشتن خود تا رسیدن به دستشویی را ندارد. به همین خاطر با اضافه کردن مواد جاذب به این شورت ها، جلوی نشتی به خاطر دیر رسیدن به توالت را می گیرند.

شورت آموزشی انواع مختلفی دارند:

شورت آموزشی پارچه ای: 

این شورت قدرت جذب مناسبی دارد. قابل شست و شو هستند. از لایه های متعددی پارچه درست شده اند. اگر به مهمانی می روید. از این شورت ها استفاده کنید. زیرا قدرت جذب بالایی دارند. این شورت ها شباهت بیشتری به لباس زیر معمولی دارند.

 

در صورت خیس شدن شورت، اگر دیر تعویض شود، نم می دهد.

شورت آموزشی یکبار مصرف:

این شورت آموزشی، بسیار شبیه به پوشک است و در صورت کثیف شدن، آن را دور بیندازید. این شورت ها مانند پوشک، قدرت جذب بالایی دارند. اگر کودک شما در کنترل ادرار و مدفوع خود در طول شب مشکل دارد. از این شورت ها استفاده کنید.

نکاتی برای خرید شورت آموزشی:

• اولین نکته ای که برای خرید شورت آموزشی باید رعایت کنید این است که کودک شما به جنس آن شورت حساسیت نداشته باشد. بنابراین شورت هایی خریداری کنید که مناسب کودک شما باشند، همچنین از برندهای معتبر باشند.

 

• شورت های آموزشی پارچه ای از سه لایه ی کتان (لایه ی بیرونی)، ضد آب و پنبه ی ضد حساسیت (لایه ی داخلی) ساخته شده اند.

 

• دقت کنید سایز شورت های آموزشی با توجه به وزن کودک متغییر است.

طرز تهیه کیک بدون فر

• اگر می خواهید در هنگام پوشیدن شورت آموزشی کودک شما نهای راحتی را داشته باشد. از جنس پلی استر و پنبه خریداری کنید.

 

• اگر می خواهید خیالتان از ضد آب بودن شورت های آموزشی راحت باشد. محصولی خریداری کنید که از لایه ی پی وی سی ساخته شده باشد.

 

• اگر نمی خواهید کودک شما عرق سوز شود، حتما از شورت هایی استفاده کنید که قابلیت کشسانی داشته باشند و کش های اطراف ران آن نرم باشند.

 

• شورت های آموزشی پارچه ای در طرح ها و نقش های متفاوتی وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه ی خود آن را خریداری کنید. قیمت شورت های آموزشی پسرانه و دخترانه یکی هست فقط در جنس و مدل آن ها قیمت ها متفاوت هستند.