جدید ترین کفش های تابستانه 2021

یک سال است که از راه دور مشغول کار و معاشرت بودیم. شرایط پاندمی سبک زندگی و لباس ما را تحت تاثیر خود قرار داده. در این مطلب با ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱ که ترکیبی از مد و عملکرد هستند آشنا می‌شویم.

خیلی از آیتم‌های کفش، از ترندِ پاییز و زمستان به بهار و تابستان راه پیدا کردند. کفش‌های زنجیری، پاشنه‌های گربه‌ای. اما یکسری کفش‌ها هستند که به جهتِ کاربرد و سادگی، در ترند کفش بهار ۲۰۲۱ ماندگاری بیشتری تاکنون داشته‌اند.

تصاویر | ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱

 

کفش‌های چوبی Clogs

کفش‌های چوبی (Clogs) از آیتم‌های جدایی‌ناپذیر ترند ۲۰۲۱ هستند. دوستداران استایل بوهو، این خبر خوب هم برای شما. امسال خیلی بیشتر از سال‌های قبل از این کفش‌ها در استایل خود استفاده کنید. معمولا کفش‌های Clogs بخاطر پاشنه‌هایِ چوبی خود بسیار سبک‌اند. پس با آنها، راحتی در یک کفشِ پاشنه‌دار را تجربه خواهید کرد. کفش‌های سنتی‌ای که، در گذشته در رقص‌های مختلف از آن استفاده می‌شد. اما هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که این کفش‌ها بخشِ اصلی ترندِ کفشِ بهار ۲۰۲۱ به شمار آید.

صندل‌هایِ تختِ بنددار Strapy sandals

خانه‌نشینی و معاشرت‌های خانگی کار خودش را کرد. صندل‌هایِ تختِ بنددار جایگزین صندل‌هایِ پاشنه‌بلند شدند. این صندل‌ها به صورت Unisex shoes در میان همگان، محبوبیت همیشگی خود را داشته است. بخشی که در ترند کفش ۲۰۲۱ صندل‌های تختِ را تحت تاثیر خود قرار داده، بندهای آن است. این صندل‌ها در مدل‌های مختلف به صورت، ارائه شدند.

تصاویر | ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱
صندل‌هایِ تختِ بنددار 
وفرهای زنجیردار Chain shoes

وفرهای زنجیردار را یادتان هست؟ یا صندل‌های بنددار زنجیری؟ مهم‌ترین اکسسوری کیف و کفش ترند بهار و تابستان ۲۰۲۱ زنجیرهاست. این کفش‌ها با کیف‌های زنجیری یکی از پرکاربردترین گزینه‌های ترندی ۲۰۲۱ به‌شمار می‌آیند. اگر دنبال یک راهکار برای خاص شدن استایل خود می‌شوید، امسال کفش‌های زنجیری را فراموش نکنید.

تصاویر | ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱
وفرهای زنجیردار
کفش‌هایِ سکویی Platform Shoes

با ورود به بهار ۲۰۲۱ متوجه می‌شوید که فرم‌های صاف دچار جهش و چالش شده‌اند. کفش‌هایِ سکویی (Platform Shoes)، یک بخش هیجان‌انگیزِ ترند کفش بهار ۲۰۲۱ است. اگر بخواهیم با یک دید همه جانبه اظهار نظر کنیم، در ترند ۲۰۲۱ کفش‌ها به صورتِ تخت دسته‌بندی شده‌اند. کفشِ تختِ ساده- کفشِ تختِ سکویی. برای کسانی که به کفش‌های تختِ بدون پاشنه هیچ علاقه‌ای ندارند، کفش‌های Platforms بهترین انتخاب‌اند. بارزترین ویژگی آنان، پاشنه‌های صاف اما مرتفع. در بخش متریال هم هیچ محدودیتی وجود ندارد. فقط پاشنه‌ها بلند باشد، کافی است که یک استایلِ جذاب را برای خودتان داشته باشید.

تصاویر | ترند کیف و کفش بهار و تابستان ۲۰۲۱
کفش‌هایِ سکویی