ست کردن کوسن با مبل

ست کردن طرح و رنگ کوسن مبل با پرده یکی از ایده های جدید و جذاب دکوراسیونی است که حسابی منزل تان را زیبا می کند.

ست کردن رنگ کوسن با رنگ مبلمان و کاناپه یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین کارهاست. اینکه چه طرح و رنگ کوسنی به مبلمان شما می خورد بیش از همه به سلیقه شما و سایر اعضای خانواده و نیز علاقه و ارتباط برقرار کردن درست و اصولی با رنگ ها برمی ‌گردد. با این ‌همه برای هماهنگی بیشتر و زیباتر شدن فضای خانه، هماهنگی میان رنگ ها اهمیت زیادی دارد.

 

زمانی که می خواهید کوسن یا بالش ها را بچینید، بهتر است از یک ترتیب خاص پیروی کنید. وقتی بالش های کوچک و بزرگ با طرح ها و نقش های مختلف روی هم چیده شود، دکوراسیون خانه نامنظم و شلوغ به نظر می رسد. داشتن یک ترتیب منظم می تواند به ست کردن کوسن با مبل کمک بسیاری کند.

 

وجود تعداد زیادی کوسن روی مبل ممکن است فضا را برای راحت بودن بگیرد. سعی کنید از تعداد متناسب کوسن در سایزهای مختلف در ست کردن کوسن با مبل استفاده کنید.

 

ست کردن کوسن با مبل,طرز ست کردن کوسن با مبل

مدل کوسن مبل

 

ست کردن کوسن رنگی با مبل خنثی

برای مبل های که رنگ خنثی دارد دست شما برای انتخاب رنگ کوسن باز است. برای این منظور شما به راحتی می توانید از کوسن‌های رنگی با هر جنس پارچه ای بهره ببرید. به عنوان مثال اگر مبل شما خاکستری است، می ‌توانید از کوسن پشمی یا کوسن ساده نهایت استفاده را ببرید. این سبک چیدمان برای علاقه ‌مندان به دکوراسیون ‌های مدرن بهترین گزینه انتخابی به شمار می رود.

 

برای انتخاب رنگ مبلمان و یا کوسن باید به آیتم های مختلفی مثل رنگ پرده، نور خانه، رنگ فرش و …. توجه کرد. با توجه به فرم مبلمان شما و پارچه طرح داری که دارد منطقی تر است از کوسنی با رنگ ساده و بدون نقش استفاده کنید.

 

ست کردن کوسن با مبل,طرز ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن با مبل رنگ خنثی

 

روش ست کردن کوسن با پرده

طرح دار یا ساده بودن پرده و کوسن سلیقه ای است و یه جورایی بستگی به دکوراسیون منزل تان دارد اگر در خانه شما همه چیز ساده و بدون طرح خاصی است بهتر است کوسن و پرده را طرح دار انتخاب کنید. همچنین با عوض شدن فصل ها می توانید پرده و کوسن را تغییر دهید مثلا در فصل پاییز و زمستان از جنس ضخیمی برای این دو عنصر در نظر بگیرید و در بهار و تابستان جنس نازک تر.

 

ست کوسن با مبل, ست مبل و کوسن

انتخاب کوسن طرح دار

 

چطور کوسن ها را روی مبلمان بچینیم؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند هنگام چیدمان کوسن روی مبلمان باید از یک الگوی متقارن پیروی کنند. در صورتی که واقعا نیازی به این کار نیست. شما می‌توانید در این زمینه خلاقیت زیادی به خرج دهید. ترکیب انواع مختلف طرح‌های دوخت

کوسن از مربعی گرفته تا مستطیل و دایره در رنگ‌ها و الگوهای مختلف پارچه فضای دکوراسیون شما را بسیار شاد و دلپذیر می‌کند و سبک خاص شما را خلق می‌کند.

 

تکنیک هایی برای ست کردن مبل و کوسن,اصول ست کردن مبل و کوسن
تکنیک هایی برای ست کردن مبل و کوسن,اصول ست کردن مبل و کوسن

ایده هایی برای ست کردن کوسن

 

نکاتی برای ست کردن کوسن با مبل, ست کردن مبل با کوسن
طرز ست کردن کوسن با مبل, نحوه ست کردن کوسن با مبل

راهنمای انتخاب کوسن

 

تکنیک های ست کردن مبل و کوسن, ست کوسن با مبل
ست مبل و کوسن, تکنیک هایی برای ست کردن مبل و کوسن

نکاتی برای انتخاب کوسن مبل

 

تکنیک هایی برای ست کردن مبل و کوسن,نحوه ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن با مبل