فروش پیج آماده آریا گستر

خرید پیج اینستاگرام از آریا گستر 

پیج های آماده آریا گستر

خرید پیج ارزان از آریا گستر 

خرید پیج واقعی اینستاگرام از آریا گستر
sell page instagram aria gostar

 

شرکت تبلیغاتی آریا گستر ، با داشتن سرورهای بسیار قوی و تبلیغات بسیار هدفمند بزرگترین شرکت تبلیغاتی در امر افزایش فالوور اینستاگرام می باشد .

ما برای سهولت مشتریان عزیز تعدادی پیج آماده با تعداد فالوورهای مختلف آماده کرده ایم که شما پس از پرداخت وجه ، بلافاصله پیج را دریافت خواهید کرد .

 

شما به سادگی می توانید پس از خرید نام کاربری و پسورد پیج رو به صورت دلخواه تغییر دهید یا پست های قبل را حذف و پست های خود را شروع به بارگزاری کنید 

 

در صورتی که مایل باشید ما حتی می توانیم افزایش عضو برای پیج مورد نظر شما هم انجام دهیم ، فوری و بدون نیاز به پسورد

 

برای دریافت لیست پیج های آماده و تعرفه ها به آدرس کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید 

اگر تلگرام هم ندارید مشکلی نیست ، وی پی ان روشن کنید و باز هم روی لینک زیر کلیک کنید

https://t.me/s/Hamed102103

 

در صورتی که نیاز به خرید فالوور و لایک ، ویو و کامنت اینستاگرام دارید ، اپلیکیشن اندروید زیر را از گوگل پلی نصب کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=marketinsta.hamed

 

برای مشاهده لیست پیج های تبلیغاتی ما + تعرفه ها به لینک زیر مراجعه کنید

تبلیغات در اینستاگرام

http://ozvgeram.com/instagram-ads/

 

مزایای خرید اکانت اینستاگرام از آریا گستر چیست؟

  • شروع با قدرت

معمولا کسب و کارهای کوچک به محض ورود به اینستاگرام دنبال بیشتر دیده شدن و فروش محصولاتشان هستند از طرفی وجود رقبای زیاد ممکن است شما را دلسرد کند. اگر به صورت ارگانیک دنبال جذب فالوور باشید ممکن است لازم باشد مدت زمان بیشتری را صرف شناخته شدن بکنید اما خرید پیج اینستاگرام روشی سریع است که می تواند وجه ی شما را تا حد زیادی معتبر و قدیمی نشان دهد. هم چنین بدون تلاش و با صرف کمی هزینه توانسته اید ظاهر پیج خود را چند پله بالاتر، در سطح رقبایتان بکشانید.

  • صرفه جویی در زمان

قطعا جذب فالوور در اینستاگرام کار ساده ای نیست و شاید ماه ها طول بکشد تا بعد از تلاش های بازاریابی زیاد و تبلیغات، عدد فالوورهای شما به رقم قابل قبولی برسد. در نتیجه خرید اکانت اینستاگرام باعث می شود در زمان خود صرفه جویی کنید و در واقع وقت تان را بر روی فعالیت های دیگری که  برای بهبود کسب و کارتان ضروری اند صرف کنید.

  • گسترش زنجیره ی فالوور

فالوور، فالور می سازد! اینستاگرام هم مانند خیلی از شبکه های اجتماعی دیگر بر پایه ارتباط پایه گذاری شده است. اگر فالوئرهای پیجی که خریده اید واقعا فعال باشند زمانی که پست تان را لایک و یا برایتان کامنت می گذارند اینستاگرام فالوئرهای آنها را نیز با خبر می کند و همین باعث افزایش زنجیره فالوئری شما می شود.

  • افزایش اعتبار برند در کوتاه مدت

طبیعتا وقتی صفحه اینستاگرامی را باز می کنید اول به تعداد فالورهای آن پیج نگاهی می اندازید، اگر صفحه ی مورد نظر پیج بیزینسی باشد حتی اگر محصول دلخواه شما را داشته باشد در نگاه اول تعداد انگشت شمار فالوئر شما را از خرید منصرف می کند چرا که احتمال می دهید پیج تازه راه اندازی شده یا به اندازه کافی محبوب نبوده و یا حتی آنقدر معتبر نیست که سفارشتان را نهایی کنید. داشتن تعداد زیاد فالور از همان ابتدای امر به برند شما کمک می کند که در صحنه رقابتی کسب و کارهای اینستاگرامی دوام بیاورید و اعتبار برندتان را تا حد قابل قبولی بالا می برد.