روش های قرینه سازی لب

از آن جایی که لب ها دارای پوسته های نازکی هستند که هرروز بوجود می آیند، لایه برداری لب از بسیار اهمیت دارد. چنانچه پوسته های مرده را از لب جدا نکنید، لب زیبایی نخواهید داشت و رژلب روی لب ها هم جلوه خوب و زیبا پیدا نخواهد کرد.

لایه برداری لب

درست مثل لایه برداری صورت که سبب می شود کرم خيلي زیبا روی پوست جذب شود پوست لب هم نیاز به لایه برداری دارد تا رژلب زیبا و برای مدت طولانی روی لب بماند. متأسفانه خانم‌ها هر چه قدر به پوست صورتشان اهمیت میدهند لبها را فراموش می کنند. پیش از آرایش صورت لبها را با کرم لب و یا وازلین و شکر، لایه برداری کنید. وازلین و شکر سفید بهترین مورد برای زیبایی لب ها است.

 

زیرسازی لب

به منظور قرینه سازی لب باید یک زیرساز لب مطلوب داشته باشید. میتوانید از فونداسیون لب استفاده کنید ولی چنانچه آنرا درمنزل نداشتید، از کرم پودر و پنکیک روی لب بزنید تا رژلب تان زیباتر و خوش رنگ تر جلوه کند.

 

خيلي مهم است که شکل طبیعی لب را نگه دارید و در آرایش تلاش نکنید آنرا خيلي تغيير دهید چرا‌که سبب میشود قرینه سازی صورت تان بهم بخورد. ولی قرینه سازی ۷ بالای لب مسأله مهمی است که کم تر به آن توجه می شود.

 

با خط لب، چال بالای لب را با خط بینی هماهنگ کنید. بعد تمام دور لب و زیر لب را با خط لب معلوم کنید وگوشه های لب را فراموش نکنید. نکته اینجاست که کشیدن خط دور لب و قرینه سازی در چال بالای لب را با نوک رژلب که تیز تر است هم میتوانید انجام دهید که بسیار زیباتر می شود و اختلاف رنگ ندارد.

قرینه سازی لب ها,فرم دهی و قرینه سازی لبهاآموزش قرینه سازی لب

 

روشن کردن چال بالای لب

بهتر است چال بالای لب را قبل زدن رژلب و تکمیل آرایش با استفاده از هایلایت، روشن تر کنید تا زیبایی لب ها بیشتر به چشم بیاید.

    خط لب

    این روزهای خط لب ديگر طرفداری ندارد و زیرا آرایش را غیر طبیعی می کند کسی به سراغ آن نمی رود. خط لب برای همه آرایش ها لازم است تنها باید از خط لب همرنگ رژلب استفاده کرد و مطمئن باشید که به رنگ خط لب از رژلب شما تیره تر نباشد که در اینصورت آن اتفاق ناخوش‌آیند می افتد.