مدل موها کاغذی دخترانه

مدل شینیون کاغذی

شینیون کاغذی که به شینیون خطی نیز معروف است از جدیدترین متدهای شینیون برای مجالس و مهمانی ها هست. در شینیون کاغذی موها در دسته های ورقه ای نازک و ظریف حالت داده می شود. 

آموزش شینیون کاغذی یا خطی

شینیون به معنای جمع کردن مو در پشت سر است ولی معمولا حالت دادن و یا جمع کردن موها به شکلی زیبا و خوش فرم را شینیون می گویند.

شینیون کاغذی از انواع متدهای جدید است که امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است و شما می توانید برای حضور در مهمانی ها و مجالس مختلف از این مدل برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمایید. در شینیون کاغذی موها در دسته های ورقه ای نازک و ظریف حالت داده می شوند.

یکی از پرطرفدارترین سبک های آرایش مو شینیون است که انواع مختلف دارد. مدل شینیون خطی از جذابترین مدلهای شینیون است و به مو حالت و فرم های بی نظیر و زیبایی می بخشد.

شینیون موی کاغذی و شینیون موی خطی از انواع مدل هایی هستند که خانم های علاقه مند به هنر آرایشگری می توانند با به خرج دادن کمی دقت در این مدل ها مهارت لازم را بدست آورند و این مدل های آرایش مو را به راحتی روی موهای خود اجراء کنند.

در این شینیون قد مو باید متوسط رو به بلند باشد و باید جنس مو را بشناسیم و براشینگ بسیار عالی را برای شینیون باید انجام دهید و برعکس تفکر اشتباه خیلی از همکاران که فکر می کنند وقتی شینیون انجام می دهند براشینگ مهم نیست. وبراشینگ را برای کسانی انجام میدهند که بخواهند موهایشان را در مهمانی باز بگذارند. مهمترین امر در شینیون عالی براشینگ اول کار است که با این کار موها را سبک و آماده برای حالت دهی میکنیم.

برای حالت دادن موها به کمک این مدل ابتدا موهایتان را به صورت کامل از یکدیگر جدا کنید سپس موها را به سمت عقب شانه زده و موهایتان را در لایه های یک اندازه تقسیم بندی کنید سپس به لایه ها تافت بزنید تا آرایش مو به خوبی حفظ شود.

روی لایه های تقسیم شده تافت بزنید سپس موهایتان را به کمک اتو صاف و یکدست نمایید. استفاده از اتوی مو و تافت باعث می شود تا موهایتان خوش فرم تر به نظر برسند. توجه داشته باشید که این مرحله را باید دقت زیادی انجام دهید تا موهایتان فرم زیبایی بگیرد.

در این مرحله می توانید به کمک سنجاق مو به موهایتان فرم دلخواه خود را بدهید و به کمک فیکس کننده نیز حالت موهایتان را فیکس کنید. اگر تمایل دارید موهایتان را به شکل روبان یا پروانه حالت دهید بهتر است برای تزیین آرایش موها از تاج و گیره یا گل سر مخصوص استفاده نمایید.

شینیون موی کاغذی را می توانید روی موهای بلند یا موها با اندازه قد متوسط پیاده سازی کنید توجه داشته باشید که این مدل آرایش مو برای موهای خیلی کوتاه انتخابی مناسب به شمار نمی رود.

این مدل آرایش مو برای دختران و خانم ها در رده سنی مختلف انتخابی مناسب می باشد و شما می توانید به کمک این مدل آرایش ، موهایتان را به صورت بسته و نیمه باز حالت دهید.

تصاویر مدل شینیون موی کاغذی:

آموزش شینیون کاغذی,شینیون موی کاغذی,شینیون کاغذی عروس

شینیون کاغذی برای تمام سنین مناسب است

شینیون کاغذی جدید,آموزش شینیون کاغذی,شینیون موی کاغذی

شینیون کاغذی برای موهای خیلی کوتاه مناسب نیست

 

  • رویای افزایش قد را به حقیقت تبدیل میکنیم!
شینیون موی کاغذی,شینیون کاغذی عروس,عکس شینیون کاغذی

مدل شینیون کاغذی برای موهای بلند یا موها با اندازه قد متوسط

براشینگ عالی برای انجام شینیون کاغذی بسیار مهم است

عکس شینیون کاغذی,مدل شینیون کاغذی,تصاویر شینیون کاغذی
مدل شینیون کاغذی,تصاویر شینیون کاغذی,شینیون کاغذی باز

در شینیون کاغذی قد مو باید متوسط رو به بلند باشد

 

شینیون کاغذی باز,شینیون کاغذی حرارتی,شینیون خطی

جدیدترین مدل های شینیون کاغذی برای مجالس و مهمانی ها

 

شینیون کاغذی جدید,شینیون کاغذی مو,عکس شینیون کاغذی

مدل شینیون کاغذی یا خطی از جذابترین مدلهای شینیون است

 

عکس شینیون کاغذی,تصاویر شینیون کاغذی,شینیون کاغذی حرارتی

شینیون کاغذی میتواند به دو صورت باز و بسته باشد

 

شینیون کاغذی حرارتی,شینیون کاغذی,آموزش شینیون کاغذی

جدیدترین مدل های شینیون کاغذی سال 2021

 

آموزش شینیون کاغذی,شینیون کاغذی عروس,مدل شینیون کاغذی

آموزش شینیون کاغذی به روش ساده

 

شینیون کاغذی عروس, مدل شینیون کاغذی,شینیون کاغذی باز,شینیون خطی

شینیون کاغذی را میتوان به راحتی با سایر مدلها ترکیب کرد