گربه اسکاتیش گربه پرشین نژادهای معروف گربه های خانگی

نژادهای معروف گربه های خانگی

فروشگاه حیوانات خانگی کت ایران 

معرفی کوتاهی از گربه اسکاتیش جهت آشنایی بیشتر جهت خرید گربه اسکاتیش

 گربه اسکاتیش چشم‌های درشت و گوش‌های گردی دارد که به سمت جلو و در جهت صورتش تا خورده است. اسکاتیش‌ها گربه‌هایی باهوش، مهربان و بازیگوش هستند. این شخصیت دوست‌داشتنی آن‌ها و ظاهر بانمکشان است که باعث شده اخیراً محبوبیت بسیاری کسب کنند.

همانطور که ذکر شد گربه اسکاتیش صورتی گرد با چشمانی درشت همچنین این گربه گردنی محکم اما کوتاه دارد. این خصوصیات و تپل بودن این گربه ها باعث شده که حتی در سنین بالا هم از نظر چهره و صورت به بچگی خود شبیه باشند اگر قصد خرید گربه اصیل دارید کتس ایران برای شما یک گزینه خوب است. گربه اسکاتیش نژادهای مختلفی داره اما خصوصیات یکسانی دارند اسکاتیش ها به ۲ دسته ۲ تایی تقسیم می‌شوند 1 اسکاتیش 2 بریتیش 1 فولد 2 انفولد.

اسکاتیش فولد ها، همانطور که از نامشان پیداست، از اسکاتلند می آیند و اصل و نسب همه آنها به یک گربۀ انباری بنام سوزی می رسد که گوش های تا خورده ای داشت و به عنوان شکارچی موش کار می کرد. این گربه ها، حساس، برونگرا و فعال هستند. آنها عاشق بازی هستند و برای تنها گذاشتن در خانه، بهترین گزینه نیستند. آنها ترجیح می دهند که یک همراه – حتی یک گربه دیگر – آنها را همراهی کند. اگر بتوانید این گربه سان دوست داشتنی را با توجه به اشتیاق آنها تأمین کنید و نیازهای آنها را برآورده سازید، آنها می توانند عضو جدید خانواده و پشمالوی مورد نظر شما باشند.

 خرید و فروش انواع بچه گربه های ایرانی پرشین عروسکی بچه گربه های پرشین-هیمالین-سوپرفلت-چین چیلا-گارفایلدی-سفیدچشم آبی و… سالم و سلامت انگل تراپی شده دارای کارت سلامت معرفی کوتاهی از گربه پرشین یا همان گربه ایرانی و اشرافی گربه پرشین کت یا گربه ایرانی یکی از زیباترین و محبوب‌ترین نژادهای گربه در دنیاست گربه پرشین به عنوان بهترین نژاد گربه ها شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد. پرشین گربۀ با وقار و مطیع، به آرام بودن و شیرینی مشهور است.

ظاهر گربه های ایرانی طوری است که تقریبا هر کس که کمی با گربه ها آشنایی داشته باشد متوجه می شود که این گربه از کدام نژاد است گربه های پرشین یا همان گربه های دوست داشتنی ایرانی عادت پذیر هستند و به زندگی یکنواخت و امن علاقه ی زیادی دارند. این گربه های به ظاهر بداخلاق از تغییرات ناگهانی متنفر هستند و با آرامش و ملایمت آنها می توانند با یک خانواده خشن خود را وفق بدهند به طورکلی ویژگی پرشین کت هارو میشه به صورت زیر دسته بندی کرد ● آرام ● کم صدا ● تنبل ● وابسته به صاحبشان ● سطح هوش زیاد بالای ندارند

فروشگاه حیوانات خانگی کت ایران