برج میلاد تهران

برج میلاد یکی از مهم‌ترین سازه‌های ایران و جهان است که با وجود جاذبه‌های گردشگری و تفریحی، یکی از جاهای دیدنی تهران محسوب می‌شود.

رستوران گردان برج میلاد یکی از رستوران‌های مجلل ایران است که به شما فرصت تماشای تهران را از ارتفاع ۲۷۶ متری می‌دهد. چه فرصتی جذاب‌تر از این که در حین غذا خوردن یک دور کامل بر فراز  تهران بگردید تا مثل یک عکس پانوراما، تمام چهار جهت جغرافیایی شهر در قاب چشمان شما کنار هم قرار گیرند. رستوران گردان برج میلاد در هر یک ساعت، یک دور کامل می‌چرخد. در لیست غذای این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارد و می‌توانید در این رستوران بلندقامت انتخاب خوشمزه‌ای داشته باشید.

در این دور خوشمزه می‌توانید روایتی از شاهنامه را توسط هنر دست استاد گرمچی ببینید. فضای رستوران توسط این اثر هنرمندانه زیبایی چشمگیری پیدا کرده است.

رستوران ویژه برج میلاد
این بار می‌توانید در طبقه دهم با ارتفاع 292 متری یک طعم خوش را امتحان کنید. در این طبقه رستوران ویژه برج میلاد واقع شده که بیش از 60 نفر ظرفیت دارد و برای مراسم ویژه مهیا شده است. ایوان اختصاصی دیدباز از مزایای این رستوران خوش‌قدوقامت است که برای مهمانان مهیج خواهد بود.

رستوران سنتی برج میلاد
دید 360 درجه یکی از مزایای رستوان ایوان برج میلاد است که روی تپه‌های نصر، در فضای بیرونی برج میلاد و در موقعیت جغرافیایی ضلع غربی این سازه واقع شده است. ایوان به رستوران سنتی برج میلاد نیز شناخته شده و تنوع غذاهای ایرانی و فضای زیبایی آن، سبب شده تا مشتریان پروپاقرصی داشته باشد. در این رستوران علاوه بر میز و صندلی، تخت‌هایی نیز برای سرو غذا وجود دارد تا حال‌وهوای سنتی رستوران را بیشتر کند.

اگر از شهروندان تهرانی هستید یا قصد دارید به این شهر سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم، به برج میلاد بروید و بعد از گشت‌وگذار در جاذبه‌های آن، یکی از رستوران‌های متنوع آن را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات برج  میلاد سری به سایت نابرو، تجربه ناب گردش بزنید. نابرو جایی است که می‌توانید در آن تجربه خود از حضور در مکان‌های تفریحی و گردشگری را با دیگران به اشتراک گذاشته یا تجربه آن‌ها را بخوانید.