بیوگرافی دارا حیایی

ام: دارا حایی
تاریخ تولد: 11 شهریور 1372
پیشه: بازیگر
والدین : امین حیایی و مونا بانکی پور

دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۲ در تهران است. دارا حیاییی فرزند امین حیایی و مونا بانکی پور است که سالها پیش از هم جدا شدند. دارا حیایی برای نخستین بار در کنار پدرش، امین حیایی و در فیلم« شعله ور » به ایفای نقش پرداخته است.

 

دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیایی,زندگی نامه دارا حیاییدارا حیایی

 

مادربزرگ دارا حیایی، فرزانه داوری ( مادر مونا بانکی پور) است که ازهنرپیشه های سال های پیش از انقلاب بود و پس از انقلاب نیز در یک فیلم بازي کرد و بازیگری را کنار گذاشت.

مونا بانکی پور یکی از بازیگران ایرانی است که اکنون فعالیت بازیگری ندارد. مونا بانکی پور در مجموعه تلویزیونی« خواب و بیدار» در نقش همسر دانیال حکیمی و فیلم سینمایی« خانه ای در شن» بازي نموده است. او سال 1375 از امین حیایی جدا شد و حضانت دارا به عهده گرفت و بهمراه پسرش دارا سالها در خارج از ایران زندگی کردند و چند سال پیش به ایران برگشتند.

 

دارا حیایی,جدیدترین تصاویر دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیاییعکس های جدید دارا حیایی

 

دارا حیایی,جدیدترین تصاویر دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیاییعکس کودکی دارا حیایی

دارا حیایی به واسطه چهره جذاب و شیرینش مدلینگ بود و عکس های او در بیلبوردهای تبلیغاتی دیده می شد. دارا حیایی در سال 95 به دعوت حمید نعمت الهی کارگردان فیلم شعله ور ، با امین حیایی هم بازی شد و باتوجه به بازی خوبی که داشت مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.

 

دارا حیایی,عکس های اینستاگرام دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیاییتصاویر دارا حیایی

 

دارا حیایی,عکس های اینستاگرام دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیاییدارا حیایی  پدرش امین حیایی

دارا می گوید از تمام تجربیات پدرم استفاده می کنم و تلاش کرده ام بعنوان یک بازیگر تمام رفتار و حرکات خود را اصلاح کنم. برای من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد. نمی خواهم همیشه روی پرده سینما باشم اما از من به بدی یاد شود. می خواهم در آینده حتی درصورتی که یک کار میکنم آن کار قابل دفاع و با ارزش باشد.

دارا حیایی,عکس های اینستاگرام دارا حیایی,مادر دارا حیاییدارا حیایی و مادرش مونا بانکی پور

 

دارا حیایی,جدیدترین تصاویر دارا حیایی,دارا حیایی و نیلوفر خوش خلقدارا حیایی و نیلوفر خوش خلق، همسر دوم امین حیایی

 

دارا حیایی,بیوگرافی دارا حیایی,دارا حیایی و مادربزرگش