معرفی انواع کارهای هنری درآمدزا

طراحی لباس و پوشاک

چنانچه به مد و پوشاک و طراحی لباس علاقه مند هستید شما می‌توانید مبادرت به تولید لباس‌های ریز و درشت کنید و یا حتی یک تولیدی کوچک در آغاز راه اندازی کنید. این کار هم برای فروش احتیاج به شبکه‌های اجتماعی و یا خرده فروشی در مغازه‌ها و استخدام بازاریاب دارد که در آغاز شروع به کار خودتان می‌توانید این کارها را به عهده بگیرید.

 

کارهای هنری درآمدزا,کارهای هنری درآمدزا در منزل,با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

آموزش هنرهای خانگی درآمدزا

رژیم شیر وخرما

ساخت شمع‌های تزئینی

امروزه شمع تنها برای روشنایی استفاده نمیشود و به یکی از وسایل تزئینی و دکوری پرطرفدار تبدیل شده است.

 

به جز خانه‌ها، از این شمع‌ها برای زیبا شدن دکوراسیون در فضاهای گوناگونی استفاده میشود و به همین دلیل یکی از موردها برای کارهای هنری پردرآمد شمع سازیست.

 

در زمان قدیم برای استفاده از نور و اکنون برای تزئین سفره‌ها، مراسم‌ها و خانه‌ها از انواع گوناگون شمع استفاده میشود. شما می‌توانید با خلاقیت و تولید این شمع‌ها در رنگ و اندازه‌های گوناگون همینطور با اضافه کردن اسانس و عطرهای خوش‌بو کار خودتان را آغاز کنید.

 

چنانچه هیچ تجربه و مهارتی برای ساخت شمع ندارید به آسان می‌توانید از راه ویدیوهای آموزشی موجود در اینترنت و یا شرکت در یک دوره آموزشی، در مدت زمان کوتاهی به تجربه مورد نیاز برسید و با چند بار ساختن به نتیجه مناسب و صحیح در این کار برسید.

 

کارهای هنری درآمدزا,کارهای هنری درآمدزا در منزل,با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

معرفی رشته های پردرآمد هنر

 

ساخت کارت پستال و طراحی آن

چنانچه مهارت شما در کارهای هنری کاغذی است همین الان شروع کنید. طراحی کارت پستال یک روش خوب پول ساز برای شما خواهد بود. بعد از طراحی حرفه‌ای کارت‌های خود با کامپیوتر آنها را چاپ کنید و در شبکه‌های اجتماعی به نمایش بگذارید.

 

کارهای هنری درآمدزا,کارهای هنری درآمدزا در منزل,با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

کار هنری درآمدزا

 

ساخت اسباب بازی

یکی از کارهای هنری خلاقانه در منزل ساخت اسباب بازی ویژه بچه‌هااست!

 

ابتدا باید موادی که می شود از آنها در ساخت اسباب بازی استفاده کرد را به شما معرفی کنیم.

 

پارچه: با استفاده از انواع گوناگون پارچه مانند نمد، فوم، پولیش، پارچه های تریکو و یا خزدار می‌توان عروسک‌های قشنگ و جالبی درست کرد.

 

چوب: چنانچه چوب را برای ساخت اسباب بازی انتخاب می‌کنید حتما نگاهی ویژه و سلیقه‌ای خاص در این زمینه دارید. بسته به احتیاج و خصوصیت های مورد نظرخودتان، می‌توانید از انواع گوناگون چوب مانند کاج، گردو، زبان گنجشک و … استفاده کنید.

 

با استفاده از چوب به جز عروسک، می‌توانید ماشین‌های بازی، برج هیجان، اشکال هندسی و یا خانه چوبی بسازید.

 

فلز: یکی دیگر از مواد مورد استفاده که میشود در ساخت عروسک‌های فلزی، ماشین‌ها و یا طراحی حیوانات از آن استفاده کرد.

 

کارهای هنری درآمدزا,کارهای هنری درآمدزا در منزل,با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

کارهای هنری درآمدزا در منزل

 

صابون سازی

یکی از کارهای پر در آمد در کشورهای دیگر مانند ترکیه کار هنری صابون سازی است. اغلب توریست‌ها از کشورهای دیگر با خرید صابون‌های دست ساز آن را به عنوان سوغات هدیه می‌برند. این کسب و کار هنری در ایران هم از استقبال خوبی برخوردار است. با قدری خلاقیت و ترکیبات گوناگون صابون با رنگ و عطر گوناگون در منزل این هنر زیبا را دنبال کنید و در خرده فروشی‌ها و یا شبکه‌های مجازی مبادرت به فروش محصولات خود کنید.

 

کارهای هنری درآمدزا,کارهای هنری درآمدزا در منزل,با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

با یک شغل هنری درخانه کسب درآمد کنید

 

محصولات بافتنی

این کار از گذشته میان خانوم‌ها رایج بوده و به راحتی میشود آن را از یک نفر یا حتی یک کتاب آموزشی فرا گرفت.

 

لباس‌های بافتنی نیز مورد علاقه‌ی اشخاص بسیاری هست و می‌شود اقسام شال و کلاه، تونیک‌های بافت، پولیور و جلیقه را در خانه و بدون احتیاج به سرمایه‌ی خاصی بافت.

 

محصولات بافتنی فقط  مربوط به لباس نیست و بسته به خلاقیت و نوآوری شما وسایل گوناگونی مانند عروسک، جامدادی، کیف، پاپوش، دست‌بند و خیلی موارد دیگر را میشود از این راه بافت و برای فروش گذاشت.