نکات مهم در هنگام خرید کفش

۳ نکته مهم که در هنگام خرید کفش باید به آن توجه کرد!

خرید کفش یکی از مهمترین قسمت‌های خرید لباس است. کفش مناسب پا، باید از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کند و انعطاف پذیری داشته باشد تا در روند طبیعی راه رفتن اختلال ایجاد نکند.
۳ نکته مهم که در هنگام خرید کفش باید به آن توجه کرد!ستاره | سرویس مد و پوشاک – کفش خوب باید لایه زیرین نرم و با خاصیت ضربه گیری داشته باشد تا از پا دربرابر ضربات و فشارهایی که هنگام راه رفتن به آن وارد می‌شود، محافظت کند. در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا 3 نکته‌ای که در هنگام خرید کفش مردانه یا زنانه که باید به آن توجه کنید تا کفش راحت و مناسب استایل خود را انتخاب کنید، ارائه کنیم.

 

کفش مناسب سایز پای خود را انتخاب کنید

انتخاب کفش مناسب اندازه پا اولین نکته مهم در انتخاب و خرید کفش است. پا درون کفش باید احساس راحتی کند. از خرید کفشی که بزرگتر از پا است و هنگام راه رفتن از پا بیرون می‌آید خودداری کنید. همچنین اگر انگشتان پا به قسمت جلویی کفش برخورد می‌کند و به پا فشار وارد می‌شود، باید سایز بزرگتری را انتخاب کنید. یادتان باشد کفش تنگ را به امید روزی که بلاخره جا باز می‌کند، نخرید.

فرقی ندارد که برای خرید کفش اسپرت مردانه یا کفش راحتی اقدام می‌کنید یا کفش مجلسی مردانه و زنانه، در ابتدا باید سایز پای خود را بدانید. در خرید اینترنتی کفش اگر شما سایز پای خود را ندانید می‌توانید از راهنمای سایز استفاده کنید تا کفشی با اندازه پای خود خریداری کنید. دقت کنید خرید از برخی مراکز خرید آنلاین معتبر این امکان را به شما می‌دهد در صورت مناسب نبودن سایز، کفش را تعویض یا مرجوع کنید.

در هنگام خرید به جنس کفش توجه کنید

یک نکته مهم دیگر در انتخاب کفش مناسب، توجه به جنس کفش است. هیچ وقت کفش‌های بی‌کیفیت نپوشید. اگر جنس کفش مناسب نباشد، باعث آسیب بدن می‌شود و صدمات جبران ناپذیری را به ستون فقرات، کمر، گردن، پا و زانو وارد می‌کند. پس برای خرید کفش کیفیت جنس را در اولویت با قیمت کفش قراردهید؛ فراموش نکنید که هزینه ای که برای خرید کفش می‌کنید بابت سلامتی خود شما است.

به عنوان مثال انتخاب محصولات چرم مشهد، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای خرید کفش باشد. فرقی ندارد که طرفدار کفش‌های پارچه‌ای، جیر یا چرم باشید؛ دقت کنید خریدتان را از برند با کیفیت انجام دهید.

توجه به جنس کفش در هنگام خرید کفش

کفش مناسب استایل خود را انتخاب کنید

افراد شیک پوش توجه زیادی به انتخاب کفش مناسب استایل خود دارند. هر کفشی را با هر استایلی نمی‌توان پوشید. به عنوان مثال در یک استایل رسمی، به همراه کت و شلوار مردانه نباید کفش راحتی یا کفش ورزشی مردانه پوشید. همچنین برای یک استایل ورزشی زنانه، به همراه شلوار راحتی و سویشرت یا هودی دخترانه، مطمنن کسی از کفش پاشنه بلند استفاده نمی‌کند. در ادامه چهار استایل ترند سال که کفش‌های خاصی دارند را معرفی می‌کنیم.

مانتو بهاره زنانه و شلوار دم‌پا را با چه کفشی بپوشیم؟

خرید کفش پاشنه بلند، برای اضافه شدن به استایل نوروز 1400 به همراه مانتو بهاره و شلوار دم‌پا، مناسب‌ترین انتخاب است. برای رنگ مانتو زنانه و شلوار خود، می‌توانید رنگ طوسی و زرد که رنگ‌های سال 2021 هستند را انتخاب کنید. خرید تونیک زنانه می‌تواند مکملی برای انتخاب استایل نوروز 1400 شما باشد تا زیر مانتو زنانه، بپوشید.

پیراهن چهارخانه مردانه و شلوار کتان به همراه کفش کالج

اگر به دنبال انتخاب کفشی هستید که با پیراهن مردانه جدید خود و شلوار کتان بپوشید، پیشنهاد می‌کنیم از کفش کالج در این استایل استفاده کنید. این کفش، ‌ست پرطرفدار و پراستفاده ای است که به همراه شلوار کتان رنگ روشن، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیب کفش کالج با کت تک مردانه و شلوار کتان یکی دیگر از انتخاب‌های جذاب برای استایل آقایان است.

پانچو جین زنانه و کفش اسپرت، استایل خاص زنانه

انتخاب کفش اسپرت، گزینه ایده‌آل برای پوشیدن با پانچو جین و شلوار جین دخترانه است. با اضافه کردن کلاه کپ که با رنگ بلوز زنانه که زیر مانتو پوشیده‌اید ست باشد، می‌توانید استایل خود را کامل کنید و به مرکز توجه تبدیل شوید.

نیم بوت مردانه و تیشرت یقه اسکی مردانه، استایل خاص آقایان

نیم بوت مردانه  و تیشرت یقه اسکی مردانه، استایل خاص آقایان

یکی از استایل‌های جذاب و پرطرفدار آقایان، ترکیب نیم بوت و شلوار جین است که با پوشیدن تیشرت یقه اسکی، این ترکیب جذاب کامل می‌شود. برای کامل‌تر شدن این ترکیب جذاب انداختن ساعت مچی را فراموش نکنید.