راهنمای انتخاب رنگ کفش با شلوار خاکستری

شلوارهای خاکستری همه کاره هستند در این مقاله ما رنگ کفش های مناسب شلوار خاکستری متوسط و خاکستری ذغالی را آورده ایم.

چگونه شلوارهای خاکستری را با کفش های مختلف ست کنیم؟

کفش سیاه:

آن را در یک عروسی، مراسم تشییع جنازه، مصاحبه شغلی، یک روز در دفتر یا قرار ملاقات اول بپوشید. شلوارهای خاکستری با کفش مشکی به همان اندازه کلاسیک و ساده است. شما نمی توانید غافل شوید و با خیال راحت، هر رنگ لباسی را با هر رنگ کفشی بپوشید.

 

از کفش های 2 رنگ مثلا مشکی و سفید می توانید استفاده کنید که غالب آن رنگ مشکی باشد.

کفش به رنگ بورگوندی:

رنگ شلوارهای خاکستری تیره نسبتاً کم است، بنابراین داشتن رنگ کفش مناسب برای آن بسیار مهم است. کفش های بورگوندی یک قهوه ای مایل به قرمز است که به خاکستری زندگی تازه می بخشد.

 

رنگ کفش با شلوار خاکستری,بهترین رنگ کفش با شلوار خاکستری

کفش بورگوندی را با شلوار خاکستری بپوشید

کفش سورمه ای :

یکی از انتخاب هایی است که می توانید با شلوار خاکستری ست کنید. و آن ها را به راحتی در هر مکانی بپوشید. کفش سورمه ای با هر نوع از طیف های رنگ خاکستری ست می شود.

 

کفش قهوه ای تیره :

این کفش مورد علاقه ما برای ست شدن با شلوارهای خاکستری مناسب است. این ساده است، در هر محیطی خوب به نظر می رسد و رسمیت یکسانی با رنگ مشکی با سبک برتر دارد. با پیراهن آبی و کمربند قهوه ای امتحان کنید.

 

ست های مناسب با شلوار خاکستری, بهترین ست با شلوار خاکستری

شلوار خاکستری با کفش قهوه ای تیره

 

کفش رنگ آبی نیروی دریایی (طیف های متفاوت از رنگ آبی) :

شلوارهای خاکستری به راحتی به هر رنگی که در کنار آنها قرار بگیرد ست می شوند. اگرچه ما پوشیدن این رنگ کفش با شلوار خاکستری را برای جلسات تجاری پرمخاطره (مثلاً جلسات فروش) توصیه نمی کنیم، این ستی است که می توانید به طور متوسط ​​روزانه در دفتر بپوشید.

 

کفش به رنگ بنفش :

بله، کفش بنفش و شلوار خاکستری. گفتیم به شما توصیه شود که این لباس فقط مخصوص لباس های معمولی است، زیرا کفش های بنفش با کت و شلوار خاکستری ممکن است کمی مضحک به نظر برسند. هنوز هم، این را با سایه تیره ی بنفش، امتحان کنید. مثلا شلوار ورزشی را با کفش های اسپرت بنفش بپوشید.

 

کفش خاکستری :

شلوار خاکستری را می توانید با کفش خاکستری بپوشید. اما باید به تیره و روشن بودن آن توجه کنید، تا کاملا یکدست نشوید.

 

راهنمای انتخاب رنگ کفش با شلوار خاکستری,اصول ست کردن کفش با شلوار خاکستری

ست شلوار خاکستری با کفش خاکستری

 

کفش سبز :

آن را گاه به گاه بپوشید، اما اگر مراقب باشید این ترکیب می تواند کارساز باشد. شلوار خاکستری تیره را باید با کفش سبز تیره یا سبز زیتونی بپوشید، در حالی که شلوار خاکستری متوسط را ​​می توانید کفش تا حدودی سبز روشن تر پوشید. ما توصیه نمی کنیم که این ست را برای محل کار بپوشید، اما برای یک عصر می تواند سرگرم کننده باشد.

 

کفش قهوه ای روشن :

اولویت ما قهوه ای تیره است، اما کفش های قهوه ای روشن با شلوارهای خاکستری تیره همچنان مناسب است. یک شلوار خاکستری متوسط ​​بیشترین عدالت را در این ست دارد.

 

ست شلوار خاکستری با کفش, بهترین رنگ های کفش با شلوار خاکستری

ست کفش قهوه ای روشن با شلوار خاکستری

مثل همیشه، این یک گزینه ای است که در بعضی مواقع باید از آن استفاده کنید. مثلا در هوای گرم بهترین انتخاب با شلوار پنبه ای و یا پارچه ای است و بهتر است از کفش های کتونی و یا اسپرت سفید را شلوار کتان و یا جین خاکستری بپوشید.

 

بهترین رنگ کفش با شلوار خاکستری,رنگ کفش های مناسب با شلوار خاکستری

ست کردن کفش سفید با شلوار خاکستری

 

کفش رنگ بژ :

این ترکیب رنگ سبب دلزدگی میشود و خسته کننده است. از آن اجتناب کنید و کفش های بژ را برای شلوارهای روشن تر نگهداری کنید.

 

کفش نارنجی :

رنگ نارنجی فقط برای رنگ خاکستری زیاد است. حتی می توانید تا حدی پیش بروید که آن را دلقک توصیف کنید. این رنگ را با کفش و لباس اسپرت بپوشید هرگز کفش نارنجی را با کت و شلوار خاکستری استفاده نکنید.

 

کفش قرمز :

این طور نیست که قرمز و خاکستری به خوبی با هم ست می شوند. این رنگ را مانند نارنجی و بنفش نمی توان با کت و شلوار خاکستری بپوشید. از این رنگ ها برای لباس های اسپرت استفاده می کنند.